ALUPROF FOLD LINE MB 86

ALUPROF FOLD LINE MB 86 to zewnętrzne drzwi harmonijkowe dające dużą swobodę użytkownikom. Dzięki nim można w łatwy sposób wykorzystać sprzyjające warunki atmosferyczne i niemal dosłownie zatrzeć barierę pomiędzy wnętrzem budynku, a jego otoczeniem zewnętrznym.

Drzwi harmonijkowe mogą stanowić doskonałe, szerokie przejście z domu na taras, jak również wykorzystywanie są jako połączenie kawiarni lub restauracji z jej terenem zewnętrznym, wykorzystywanym sezonowo. System MB-86 FOLD LINE to rozwiązanie bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu, mogą być otwierane zarówno na zewnątrz, jak i do wewnątrz budynku oraz mogą mieć przy tym dowolny układ konfiguracji skrzydeł.

To nowoczesny produkt, zaprojektowany z myślą o spełnieniu wysokich wymagań. Zaletą systemu są trzykomorowe, wytrzymałe kształtowniki aluminiowe o głębokości konstrukcyjnej: 86 mm dla ościeżnic i 77 mm dla skrzydeł drzwi. Drzwi Fold Line 86 posiadają wysoką izolacyjność termiczną, a specjalistyczne okucia dedykowane dla systemu gwarantującą komfortowe funkcjonowanie skrzydeł drzwi o wadze do 100 kg. Wysokość drzwi może być do wysokości skrzydeł do 2700 mm oraz szerokości do 1000 mm. Występują w dwóch wersjach: klasycznej – z uszczelnieniem przymykowym lub wygodne w użytkowaniu – z niskim progiem. Duży zakres szklenia pozwala na stosowanie pakietów zarówno jedno-, jak i dwukomorowych, w tym także specjalistycznych o podwyższonej izolacyjności akustycznej lub odporności na włamanie.