VEKA Softline 82

VEKA Softline 82

Okna VEKA Softline 82 to najnowocześniejsze profile posiadające wysoką efektywność energetyczną, charakteryzujące się ściankami zewnętrznymi o grubości 3 mm, co klasyfikuje je w klasie A.

Profil opracowany z myślą o budownictwie pasywnym oraz dedykowany dla wszystkich, dla których istotne są parametry izolacyjne.

7-komorowa rama ze wzmocnionym stalowym profilem usztywnia całą konstrukcję. Okna przystosowane są do pakietów 3 lub 3 szybowych, a zestawy szyb zespolonych mogą mieć od 24 do 52 mm, dzięki czemu okno ma lepsze właściwości cieplne oraz jest mniej podatne na skraplanie się pary wodnej. Okna VEKA Softline 82 osiągają izolacyjność termiczną Uw od 0,77 W/m2K.

W oknach z profilem VEKA Softline 82 wykorzystano 3 uszczelki, aby jeszcze lepiej zapobiegać przedostawaniu się wilgoci oraz izolować od hałasu z zewnątrz.

Profile Softline 82 pozwalają na montaż dowolnych okuć, od antywłamaniowych po ukryte. Kilkadziesiąt wariantów kolorystycznych zadowoli każdego wymagającego klienta.

Rewelacyjne parametry termoizolacyjne w połączeniu z klasycznym wzornictwem i wieloma możliwościami konfiguracji sprawiają, że VEKA Softline 82 jest najbardziej kompleksowym rozwiązaniem na rynku.


Comments are closed.