Aluprof MB-79N

Okna Aluprof MB-79N to najnowocześniejszy, ekonomiczny system okienno-drzwiowy. System MB- 79N został wprowadzony z myślą o spełnieniu podwyższonych wymagań izolacyjności termicznej.

Posiada profile o głębokości 79 mm (skrzydło okienne) oraz 70 mm (ościeżnica oraz skrzydło drzwi). Przekładki termiczne wykonane są z innowacyjnego materiału o nowym kształcie, przez co pozwalają na zastosowanie uszczelki w strefie izolacji profili zarówno w oknach, jak również w drzwiach.

Okna posiadają bardzo dobrą izolacyjność termiczną: Uw od 0,64 W/(m2K), Uf od 0,83 W/(m2K). Natomiast bardzo dobra kinematyka pozwala na budowę wąskich okien otwieranych oraz drzwi. Zaletą również są profile skrzydeł drzwi, które posiadają dylatację, co eliminuje naprężenia termiczne podczas ich eksploatacji. Kolejną zaletą okien jest szeroki zakres szklenia pakietami 2- lub 3-szybowymi o grubości do 63 mm dla okien oraz do 54 mm dla drzwi, który pozwala na stosowanie wszystkich spotykanych typów szyb, w tym także akustycznych czy antywłamaniowych. Istnieje możliwość stosowania niewidocznych zawiasów, jak również najpopularniejszych okuć obwiedniowych, w tym okuć ukrytych wraz z najnowocześniejszym okuciem okiennym, w drzwiach dostępne są również okucia z funkcjami automatyki i kontroli dostępu. W oknach MB- 79N występuje duży wybór klamek z różnych serii stylistycznych, w tym klamki z widoczną rozetą lub bezrozetowe, o minimalistycznym i eleganckim wyglądzie.


Comments are closed.