O nas

NASZE ZALETY

JAKOŚĆ

O jakości naszej stolarki okiennej i usług potwierdzają liczne grupy zadowolonych klientów. Posiadamy również wszystkie niezbędne i wiele dodatkowych certyfikatów.

DORADZTWO

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą, doradzając Klientom najkorzystniejsze rozwiązania. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i elastycznie.

ZAANGAŻOWANIE

Okna to nasza pasja. Dlatego każdy Klient może liczyć na to, że poświęcimy mu swój czas i zrobimy wszystko, aby satysfakcja z naszych usług była jak największa. Naszej pracy nie kończymy w momencie dostawy czy zamontowania okien. Klienci zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie również po okresie gwarancji.

NIEZAWODNOŚĆ

Starannie dobrane produkty oraz technologie, z których korzystamy są gwarancją trwałości oraz wyjątkowej żywotności naszych usług.

HISTORIA

MARKA

Historia naszej fabryki okien sięga roku 1996, kiedy w Gdańsku przy ul. Wałowej 35 rozpoczął działalność Zakład Produkcji Stolarki PCV. Osiem lat później powstała marka SZACH-MAT. Niemal trzydziestoletnia praktyka pozwoliła na dogłębne poznanie branży stolarki okiennej i ustanowienie własnej stabilnej pozycji producenta okien na rynku.

PRODUKTY

W procesie produkcji naszych okien i drzwi wykorzystujemy wyłącznie materiały wiodących światowych systemodawców. Od początku istnienia naszej fabryki okien ściśle współpracujemy z koncernami VEKA, Winkhaus, Saint-Gobain i Aluprof, wspólnie dążąc do tego, aby nasze produkty należały do najlepszych na rynku.

MISJA

Chcemy być dla naszych Klientów czymś więcej niż dostawcą najwyższej jakości materiałów budowlanych. Zależy nam na tym aby stać się partnerem na długie lata, na którego pomoc i wsparcie zawsze można liczyć. Rozwijamy się dla Państwa!

Certyfikaty

Jeśli chcesz zapoznać z certyfikatami naszych produktów kliknij przycisk poniżej:

iso_9001_2008
znak_iaf
pieczatka_instytut_techniki_budowlanej