Yawal MOREVIEW

System drzwi tarasowych Yawal MOREVIEW to system wielkogabarytowych drzwi przesuwnych o wąskich profilach całkowicie ukrytych w posadzce, ścianach i suficie, który daje możliwość konstruowania drzwi o max. wysokości do 4 m oraz max. ciężarze skrzydła przesuwnego do 1200 kg.

Innowacyjna budowa drzwi tarasowych pozwala na instalowanie tafli szklanych obok siebie bez widocznych z zewnątrz elementów aluminiowych, a słupek statyczny umożliwia tworzenie ciągu przeszkleń stałych, a całoszklany narożnik pozwala na ich łączenie pod dowolnym kątem. System drzwi tarasowych Yawal MOREVIEW to nieograniczone możliwości konstrukcyjne. To komfort i funkcjonalność.

Zaletą systemu jest nieograniczony dostęp światła słonecznego – transparentność do 98%, jak również możliwość szklenia od zewnątrz, a odwodnienie liniowe zintegrowane jest z ościeżnicą. Kolejną zaletą jest rozwiązanie szczelinowe – futryna dolna i mechanizm jezdny wpuszczone jest w podłogę.

System ten pozwala na serwisowanie układu jezdnego bez konieczności zdejmowania ciężkich skrzydeł. Drzwi MOREVIEW posiadają opcje sterowania manualnego lub automatycznego.


Comments are closed.