Bramy garażowe segmentowe

Bramy garażowe segmentowe

Bramy garażowe segmentowe wykorzystywane są w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym, obiektach użyteczności publicznej i warsztatach samochodowych. Otwierając się do góry (segmenty bramy chowają się płasko tuż pod stropem, pionowo nad otworem lub dostosowując się do nachylenia dachu) umożliwiają efektywne wykorzystanie każdego centymetra powierzchni wewnątrz garażu i przed nim.

Możliwość zastosowania różnych typów prowadzeń sprawia, iż dopasowanie bramy do konkretnego obiektu jest niezwykle proste, a niskie nadproża czy też dachy z pochyleniem nie stanowią żadnej przeszkody w doborze bramy.

W przypadku garaży otwierających się bezpośrednio na ulicę lub chodnik brama taka nie stanowi zagrożenia dla przechodniów i nie utrudnia ruchu. Można je dopasować również do projektów, w których otwór garażowy ma kształt łuku lub trapezu.

Wszystkie oferowane przez nas bramy segmentowe są izolowane termicznie. Ich płyty stworzono tak, aby w możliwie najlepszy sposób zredukować utratę ciepła w garażu. Dostępne są bramy zbudowane z segmentów o różnych parametrach izolacji termicznej i akustycznej: o grubości panelu od 20 mm do 45 mm.

Oferowane przez nas bramy spełniają wymagane przepisami zasady bezpieczeństwa użytkowania, m.in. gwarantują ochronę przed przytrzaśnięciem palców od wewnątrz i od zewnątrz oraz zabezpieczenie przed pęknięciem sprężyny.

Bramy segmentowe można wyposażyć między innymi w furtkę przejściową, różnego rodzaju przeszklenia, kratki wentylacyjne czy też napędy elektryczne.


Comments are closed.